środa, 27, maj 2020
Numer alarmowy: 112 lub 998

Pożar w Odrowążu

06.05.2020 r. o godz. 19:10 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach zadysponował 3 zastępy JRG Krapkowice oraz 2 zastępy OSP Odrowąż do pożaru.

Czytaj dalej

Pożar hali w zakładzie produkcyjnym w Krapkowicach

12.04.2020 r. o godz. 02:54 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach zadysponował jeden zastęp naszej jednostki do miejscowości Krapkowice, gdzie trwały już działania gaśnicze na terenie jednego z zakładów produkcyjnych.

Czytaj dalej

Nadzór epidemiologiczny po wypadku w Pisarzowicach

W związku z brakiem możliwości uzyskania informacji na temat COVID-19 przy zdarzeniu w Pisarzowicach, zastęp, który uczestniczył w tych działaniach, został objęty nadzorem epidemiologicznym w remizie, do czasu uzyskania wyników testu pobranego od osób poszkodowanych.

Czytaj dalej

Zabezpieczenie rejonu

04.04.2020 r. po powrocie z akcji, zostaliśmy pozostawieni w gotowości bojowej na zabezpieczenie rejonu, na czas nieobecności zastępów JRG.

Czytaj dalej

Pożar trawy w Choruli

04.04.2020 r. o godz. 20:05 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach zadysponował dwa zastępy naszej jednostki do pożaru trawy w miejscowości Chorula.

Czytaj dalej

Namiot przed szpitalem

W związku z sytuacją w kraju, przed szpitalem w Krapkowicach, został ustawiony namiot, który będzie wykorzystywany do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Czytaj dalej