wtorek, 25, czerwiec 2024
Numer alarmowy: 112 lub 998

Gala Zwykli- Niezwykli

W dniu dzisiejszym, 24.11.2023 r., mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w VII Salonie Zwykli - Niezwykli,
w trakcie którego odebraliśmy nagrodę Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala "ZWYKLI - NIEZWYKLI".
Nagroda ta jest wyrazem uznania społeczności lokalnej i nadawana jest corocznie osobom lub organizacjom szczególnie zasłużonym dla Gminy Gogolin.
Przyznanie jej naszej jednostce jest docenieniem wieloletniej działalności wszystkich strażaków, którzy od początku jej istnienia, przez wszystkie lata, przyczynili się do działalności na rzecz Gminy Gogolin.
W imieniu Zarządu i całej społeczności strażaków OSP Odrowąż bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi Joachimowi Wojtala oraz Kapitule Salonu za docenienie wieloletniej działalności jednostki na rzecz lokalnej społeczności.
Jest to dla nas wielki zaszczyt i uznanie. Dziękujemy!
Gratulujemy wszystkim wyróżniony i nagrodzonym!