sobota, 23, październik 2021
Numer alarmowy: 112 lub 998

Niezwyciężony Strażak 2016

W niedzielne popołudnie (17.07.2016r.) reprezentacja naszej jednostki udała się do miejscowości Gogolin, aby wziąć udział w zmaganiach "Niezwyciężony Strażak 2016".

Nasi Strażacy, wraz z kolegami z innych jednostek, mieli do pokonania tor przeszkód- indywidualny oraz sztafetę. Zawody indywidualne organizowane były w dwóch kategoriach wiekowych: do 35 lat i powyżej. W konkurencji sztafety startowali trzej zawodnicy. Nasza jednostka w kategorii drużynowej osiągneła wynik tuż za podium- 4 miejsce. W kategorii indywidualnej II miejsce zajął Dh Paweł Schreiber- Prezes naszej jednostki. Gratulujemy zwycięzcom. I wielkie słowa uznania dla wszystkich startujących, bo organizatorzy zadbali o to,żeby łatwo nie było.