poniedziałek, 08, sierpień 2022
Numer alarmowy: 112 lub 998

Walne zebranie sprawozdawczo- wyborcze

 

Zaproszenie
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Odrowążu na mocy Uchwały nr 1/2021 z dnia 10.03.2021 r. zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze, które odbędzie się dnia 28.03.2021 r. o godz. 17:00 w remizie OSP.
Ze względu na stan pandemii w Zebraniu wezmą udział tylko członkowie OSP z prawem do głosowania.
Zebranie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Obecność obowiązkowa.
W tym miejscu Zarząd OSP Odrowąż bardzo przeprasza przedstawicieli Władz Samorządowych, przedstawicieli Komendy Powiatowej PSP w Krapkowicach, sołtysów sołectw Odrowąż, Malnia, Chorula, wspierających nas lokalnych Przedsiębiorców, naszych Przyjaciół i Sympatyków oraz członków Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Tym razem nie możemy spotkać się wszyscy razem na Zebraniu w liczniejszym gronie. Zapewniamy jednak, że gdy tylko sytuacja na to pozwoli, zaprosimy Was na wspólne spotkanie.