piątek, 24, wrzesień 2021
Numer alarmowy: 112 lub 998

Nowe ubrania specjalne

 

Dzięki staraniom Zarządu OSP Odrowąż pozyskaliśmy środki na zakup nowego umundurowania bojowego (popularnych nomeksów).

W dniu wczorajszym wymieniliśmy 23 komplety ubrań bojowych.

Przedsięwzięcie nie byłoby możliwe, gdyby nie dobra współpraca i wsparcie lokalnych przedsiębiorców: Sentrex Sp. z o.o. z Gogolina, PHS Magnum z Choruli, Gniotpol Trailers Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Malnia, Bank Spółdzielczy w Krapkowicach.
Na zakup ubrań została przeznaczona również dotacja pozyskana z Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu oraz środki własne jednostki.
Swój wkład w zakup nowego umundurowania mają również: Sołectwo Odrowąż, Sołectwo Malnia, Sołectwo Chorula.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym Darczyńcom.
Dla naszej jednostki tak wielkie wsparcie jest czymś niezwykle ważnym.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy zrealizować to przedsięwzięcie.
@Sentrex Sp. z o.o. z Gogolina, PHS Magnum z Choruli, Gniotpol Trailers Zakład Produkcyjny Malnia, Bank Spółdzielczy w Krapkowicach, Sołectwo Malnia Sołectwo Chorula Sołectwo Odrowąż Gmina Gogolin Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu strażaczki.pl
W imieniu wszystkich strażaków OSP Odrowąż - dziękujemy!

  • IS_IMG_20201111_182403_Copy
  • IS_IMG_20201111_182431_Copy
  • IS_IMG_20201111_192418_Copy