środa, 05, październik 2022
Numer alarmowy: 112 lub 998

"spoKREWnieni służbą"

Mając na uwadze propagowanie wśród społeczeństwa akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „spoKREWnieni służbą”, której celem jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym - poprzez oddanie krwi potrzebującym, tj. : chorym i ofiarom wypadków,

zapraszam strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz wszystkich mieszkańców do udziału w akcji poboru krwi, która odbędzie się w dniu 11 marca 2017r. o godz. 9.00 w Krapkowickim Domu Kultury, przy ul. Prudnickiej 7.

Zważywszy na szlachetny cel akcji, namawiam do jak najszerszego rozpropagowania i udziału w akcji. Jednocześnie proszę, aby oddający krew strażacy OSP i PSP byli w umundurowaniu.

Krew jest bezcennym darem w czasie pokoju,

równie bezcennym jak ofiarna walka Żołnierzy Wyklętych o Niepodległość.

Komendant Powiatowy PSP

  • 0001_Copy